Fotopast StrongVision MINI 4G s živým náhledem v reálném čase

Fotopast je napájená osmi AA 1,5V bateriemi / EVOLVEO
Značka EVOLVEO přidává do své nabídky fotopastí nový model StrongVision MINI 4G. Mezi přednosti tohoto multifunkčního zařízení patří malé rozměry (187 × 118 × 87 mm), funkce LifeView pro živý náhled a cloudové úložiště zdarma.

Aplikace EVOLVEO CAM pro vzdálenou správu podporuje platformu Android i iOS a je lokalizovaná pro české prostředí. Díky své univerzálnosti je možné EVOLVEO StrongVision MINI 4G využít dle webu výrobce i jako bezpečnostní kameru.

Model StrongVision MINI 4G je kompaktní fotopast určená jak pro pozorování živé přírody, tak i pro ochranu majetku. Díky malým rozměrům lze fotopast umístit nenápadně a nepozorovaně pro záznam videa nebo fotografií. Fotopast je plně upravená pro používání s aplikací EVOLVEO CAM pro Android nebo iOS.

Díky rychlému přenosu dat 4G LTE je k dispozici funkce LiveView - živý náhled, kterou lze snímat a zobrazovat aktuální dění před kamerou v reálném čase, případně stahovat a pracovat se soubory, které kamera uložila na svoji SD kartu. Fotopast je napájená osmi AA 1,5V bateriemi. Dobu provozu lze prodloužit pomocí originálního příslušenství EVOLVEO, jakou jsou solární panel SP1, nebo kabel pro připojení externí 12V baterie.

Univerzálnost fotopasti StrongVision MINI 4G umožňuje toto zařízení plně využít i jako bezpečnostní kameru pro zabezpečení majetku, všude tam, kde není pevné připojení k internetu pro běžný kamerový systém. Vždy když kamera rozezná pohyb, odešle notifikaci do zadaného telefonu nebo na chytré hodinky. Pomocí příslušné aplikace je pak možné zobrazit zachycený snímek nebo přehrát video.

Funkce LiveView umožňuje přenášet živý náhled v reálném čase. Díky integrovaným PIR čidlům neunikne žádný pohyb a kamera se aktivuje jen v momentě, kdy je to potřeba. Prodlužuje se tím výdrž provozu na baterie.

Aplikace EVOLVEO CAM je poskytována zdarma bez dalších budoucích poplatků. Zdarma je i ukládání pořízených dat do cloudového úložiště, které je unikátní pro každé zařízení. Servery jsou umístěné v Evropě na platformě společnosti Amazon. V rámci jedné aplikace lze spravovat několik fotopastí. Každé fotopasti je možné přiřadit vlastní název pro identifikaci umístění a pro informaci o aktuálním stavu fotopasti. Nově jde i v zapnutém režimu měnit libovolně nastavení, jako je například rozlišení fotek, videa nebo měnit čas, po který má být fotopast aktivní.

Fotopast StrongVision MINI 4G je vybavena nočním infra přísvitem s 2× 3W IR LED diodami 850 nm. Infra noční přísvit je důležitá funkce každé fotopasti. Díky 850nm LED diodám lze zařízení použít nejenom pro sledování zvěře, ale i k ostraze objektů.

K fotopasti StrongVision MINI 4G lze získat celou řadu doplňků a vybavení. Nastavitelný lanový zámek StrongVision LOCK, který díky dvoumetrovému lanku o síle 8 mm dobře poslouží pro upevnění fotopasti například ke kmenu stromu.

V případě, že je možné fotopast připojit do elektrické sítě, lze dokoupit napájecí 12V adaptér EVOLVEO StrongVision ADAP. Fotopast bude v tomto případě primárně napájená z adaptéru a pokud dojde k výpadku napájení ze sítě, poslouží vložené baterie jako záložní napájení. Pro prodloužení výdrže lze využít solární panel EVOLVEO StrongVision SP1 s integrovanou Li-ON baterií. Fotopast StrongVision MINI 4G je již v prodeji, a to za 3 690 Kč.

Zdroj: EVOLVEO

Mohlo by vás zajímat

Reklama